KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143239

nr 1614 3239

Manfred Flyckt

(1893-1956), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap med kvar. Olja på duk, 53x63 cm, yttermått inklusive ram: 67x78 cm

Manfred Flyckt, svensk bildkonstnär född 1893, död 1956 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:18:56

22/4 17:25:36 1      Vinnande bud

Manfred Flyckt

Läs mer om Manfred Flyckt